Google gibi benzer arama motorlarından yeni müşterilere ulaşın,
Her boyutta işletmeye uygundur,
Müşterileriniz size daha kolay ulaşır,
İşletmeniz için kazanç kaynağı,
Skip Navigation LinksAna Sayfa > Google Reklam Hizmetleri > Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 
Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarında yapılan aramalar sonrası, ilk sayfalarda yer almak amacıyla yapılan çalışmalardır.

Seo Sitenizde Yapacagınız Kod Değişiklilleri Sonucu Arama Motorlarında Kelime odaklı Üst Sıralarda Görüntülenebilmek Amacı ile Uygulanır.

Google'da 1. Sayfaya Gelebilmeniz İçin Bir Çok Kriter Vardır. Sitenizin Tarihi, Aldığı Tıklama Oranı, HTML Kodlarınızın Doğru Ve Uyumlu Oluşu Gibi Bir Çok Kriteri Sistem Analiz Eder Ve Web Sitenizi Bu Kıstaslara Göre Diger Rakiplerinizin Bilgilerini Karşılaştırır ve Bu İşlemlerin Sonuçuna Göre Sıralamanızı Belirler.

Google optimizasyon ile sitenizi Google arama motoruna uygun hale getirir ve arama motorunun sitenizi kolayca bulmasını sağlarsınız. Optimizasyon bir site için en önemli konudur. Google optimizasyon çok maliyetli bir olay değildir, bu nedenle kesinlikle var olan sitenizi optimize ettirmenizi öneririz.

Dünya istatistiklerine göre Web Sitelerine gelen ziyaretçilerin ortalama %83'i Google,üzerinden gelmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu; gerek bir şirketin tanıtımı açısından ve gerekse o şirketin dünyanın herhangi bir yerindeki potansiyel müşterilere ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır..

Süreç: düzgün yapılmış bir (Seo) işleminin Sonuç vermeye başlaması 90 gün ve üzeridir herşeyden öte süreç boyunca şuan ki konumunuza göre bir yükselme mutlaka görülmektedir.arama motoru danışmanlık hizmeti başlıca aşağıdaki başlıklarıiçerir:
  • Anahtar kelime incelemesi
  • Rakip analizi
  • Mevcut durum analizi
  • Teknik analiz
  • İçerik analizi
  • Değişiklik önerileri
  • Online tanıtım önerileri
Arama Motoru Optimizasyonu, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.