Haber Sitesi
Kolay kullanım, %100 SEO altyapısı, uzman destek
Haber Sitesi Web Tasarımı
Gelişmiş haber sitesi ile rakiplerinize fark atın. Sizin için yapacağımız haber sitesi tasarımı sadece size ait olacağı için haber sektöründe tekil olacaksınız. Arama motorlarına uygun kodlama ve tasarım ile eklediğiniz haberler çok kısa bir süre içerisinde indexlenmektedir.Haber siteleri her zaman güncel olduğu için, girmiş olduğunuz haberler arama motorlarına bildirilmesi gerekir. Biz bunu sizin yerinize yapıyoruz. Anlık güncellenen site haritası ile eklediğiniz her içerik anında site haritasına işlenir ve arama motorları sitenizi ziyaret ettiğinde en son güncel içerikler de dahil olmak üzere indexlenmek üzere arama motorlarına gönderilir. Ve böylece eklemiş olduğunuz haberler çok kısa sürede arama motorlarında görüntülenir.

Kategori ve Sayfa Ekleme Sınırsız
Sizin için geliştireceğimiz sınırsız kategori yönetimi ile her kategoriye istediğiniz kadar alt kategori ekleyebilir, her bir kategoriye de istediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kategorileri yayınlayıp yayınlamayacağınıza karar verebilirsiniz. Oluşturduğunuz her sayfa ve kategorilere link verebilir ve sayfanızın istediğiniz bölümünde görüntülenmesine siz karar verebilirsiniz.

Dinamik ve İlgi Çekici Eklentiler
Haber sitesinde dikkat çekici olmak çok önemlidir. Sitenize gelen ziyaretçiler ne kadar sayfanızda kalırsa arama motorları o kadar sitenize değer verir. Biz de bu detayları göz önüne alarak sitenizi ona göre tasarlıyor ve kodluyoruz. Otomatik geçişli haberler ile hareketli bir haber sitesine sahip olun. Son haberler, duyurular, son yorumlar vb. gibi birçok kategoride haber ekleyebilir ve istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. Böylece ziyaretçiler sayfanızda daha çok kalacak ve arama motorları sitenize daha çok değer verecektir.

Zengin İçerik Yönetimi
Ekleyeceğiniz bir haber, içerik veya makale olsun hiç farketmez. Yönetim panelinde sizin için tasarlayacağımız bir yazılım editörü ile içeriğinize istediğiniz gibi müdahale edebilir istediğiniz tüm HTML taglerini ekleyebilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz bir makale veya habere aynı anda resim, video, link, metin gibi birçok zengin içerikler yerleştirebilirsiniz.

Haber, İçerik ve Yazarlara Yapılan Yorumlar
Haber sitenizde zengin bir yorum yönetim paneli de olacaktır. Web Tasarımını yapacağımız bu panelde ister kendiniz, isterseniz de kullanıcılar panelinden yetkilendirdiğiniz bir kullanıcı yorum panelini yönetebilir. Yapılan yorumlarda yorumu yapan ziyaretçinin IP adresi, yorum zamanı, yorum yapan kişinin bilgileri gibi detaylar alınmaktadır. Onaylanmayan yorumlar yayınlanmaz. Yorumlar üzerinde değişiklikler yapabilir ve hakaret içeren yorumları silebilirsiniz

Mobil Cihazlar ve Otomatik Haber Ekleme
Haber sitenizi kodlarken mobil tarayıcılarda da görüntülenmesi için kodlamalara dikkat ediyoruz. Normal tarayıcılarda açıldığı gibi mobil tarayıcılarda da siteniz sorunsuzca açılacaktır. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz bir haber ajansı var ise yapacağımız XML entegrasyonları ile sitenizde otomatik haberler görüntüleyebilirsiniz.

Arama Motorlarına Uyumlu
Haber Sitenize eklediğiniz her içerikte sizden arama motorları için bilgiler de istenmektedir. Yani girilen bir içerik için yönetim panelinde title, description, anahtar kelimeler gibi bilgiler girmeniz istenir. Ayrıca siteye eklediğimiz her link ve resimler arama motorlarının anlayacağı şekilde düzenlenip bu şekilde yayınlanmaktadır. Dinamik site haritası ile eklediğiniz her haber çok kısa süre içerisinde arama motorlarına gönderilmektedir. Ayrıca yaptığımız tasarımlar sadece size ait olup, tüm tasarımlarımız W3 standartlarından tam not almış olan tasarımlardır.