Dijital Tablet Menü
Restoran, Cafe, ve Barlar için
A Dine Menu işletmenizde kullandığınız standart menünüzü tablet üzerinde sunmanızı sağlar. A Dine Menu?yü android olan bütün tabletlerle kullanabilir ve size özel tasarımlarla işletmenizin kurumsal kimliğine uygun farklı renk seçenekleriyle özgünlük kazandırabilirsiniz.

Tabletlerinize kurduğumuz yazılım sayesinde misafirleriniz garson beklemek zorunda kalmayıp, tek tuşla istediği ürünü seçebilir ve siparişini verebilmelerini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin garsona ihtiyacı olduğunda da yine tek tuşla garson çağırabilir ve ya hesabı isteyebilir. İşletmenizin hizmet kalitesini arttırıp rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz.

Çoklu dil seçeneği ile istediğiniz kadar dil ekleyip gelen yabancı müşterilerinizi kendi dillerinde bir menü ile karşılayabilirsiniz.Müşteri memnuniyetini arttırmak adına, müşterilerinizden geri bildirimler alabilirsiniz. Böylelikle çalışanların misafirliği ve servis kalitesini notlayabilirler.

Sosyal ağlarda paylaşım seçenekleri ile müşterileriniz beğendikleri ve sipariş ettikleri yemekleri anlık olarak sosyal medyada paylaşabilsin. Bırakın reklamınızı müşteriniz yapsın. Eski tip kâğıt menüler gibi her değişiklik için maliyet gerektirmez, anlık fiyat değişimi ve ya ürün girişi yapabilirsiniz. Maliyetlerinizi aşağı çekmesinin yanı sıra saatlik kampanyalar yapıp anlık stratejiler geliştirebilirsiniz.

Tablet Menü, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya A Dine Menu web sitemiz üzerinden ürün hakkında detaylı bilgiyes sahip olabilirsiniz